O firmie

przełamujemy stereotypy

Laboratorium Ortopedyczne PROTEKA działa od 2012 roku. Jako zespół doświadczonych osób z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem , postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym jakość produktów będzie równa jakości obsługi.

Jesteśmy doświadczonym zespołem z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Misją, którą sobie obraliśmy, jest zapewnianie komfortu naszym klientom poprzez przygotowywanie sprzętu dopasowanego do ich potrzeb. Tworzymy miejsce, w którym jakość produktów jest równie istotna, co jakość obsługi. Szkoliliśmy się zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty i dyplomy, choć zgodnie twierdzimy, że największą dumą PROTEKI są opinie naszych Pacjentów. W tym zawodzie nie ma nic cenniejszego od informacji, jak zmieniło się życie kolejnej osoby, która korzysta z przygotowanego na zamówienie zaopatrzenia ortopedycznego.

Co sprawia, że klienci wybierają PROTEKĘ?

Przede wszystkim możliwość uzyskania produktu, który w pełni odpowiada na ich potrzeby i oczekiwania. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych dostępnych na świecie. Jakość elementów, z których tworzymy nasze produkty jest kluczowa dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami części. Zawsze weryfikujemy ich certyfikaty dopuszczające stosowanie asortymentu do wykonywania wysokiej klasy sprzętu ortopedycznego.

Przygotuj się na to, że spędzimy razem sporo czasu - wspólne konsultacje są dla nas bardzo istotne.
Opowiesz nam, co sprawia Ci problem, co Cię martwi, jak chciałbyś funkcjonować, a my dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Przekażemy Ci naszą wiedzę na temat życia z indywidualnym zaopatrzeniem ortopedycznym.
Chcemy, żebyś uwierzył, że nadal możesz żyć po swojemu - i właśnie to pomożemy Ci osiągnąć.

Pobierz pliki:

Szybki kontakt
ul. Opatowicka 108,
42-612 Tarnowskie Góry

telefon/fax: (32) 284-18-29
e-mail: info@proteka.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek
w godzinach: 8:00 - 16:00

PROTEKA
Laboratorium Ortopedyczne
Jakub Krawczak

Ul. Opatowicka 108,
42-612 Tarnowskie Góry
czynne: od poniedziałku do piątku
w godzinach: od 8:00 do 16:00
 
NIP: 6452263480, REGON: 243021117
 
ING Bank - nr konta: 06 1050 1386 1000 0090 9759 6929